Expositie oorlogsheld Maduro op Dorrepaal geopend
Vandaag is de expositie ‘George Maduro oorlogsheld van Curaçao’ geopend. Op Mididin locatie Buitengoed Dorrepaal, de plek waar George Maduro slim en moedig handelde in de meidagen van 1940. Vanaf 24 februari tot en met 10 mei kan iedereen de expositie bezoeken.
Bezoek de expositie
De gratis expositie is vanaf 24 februari tot en met 10 mei 2023 te bezoeken van dinsdag tot en met zaterdag tussen 10.00 – 17.00 uur.
De keuzes die George Maduro maakte in zijn strijd voor vrijheid zijn ook in 2023 nog een inspirerend voorbeeld voor jong en oud. Op de expositie is onder meer een korte film over het leven van Maduro te zien en kunnen bezoekers in zijn voetsporen treden tot in de kelder van Dorrepaal. Er is een speciaal programma voor schoolklassen.
Kijk eerst naar een ander en dan naar jezelf